Opinie klientów

Celem firmy Visa Processing Services jest świadczenie kompetentnych usług na rzecz naszych klientów. Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia do naszej pracy, chcielibyśmy się jak najszybciej o nich dowiedzieć. Zobowiązujemy się do szybkiego potwierdzenia otrzymania zażalenia oraz do dołożenia wszelkich starań do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi w możliwie najkrótszym czasie.

Centrum obsługi wniosków wizowych obsługiwane przez firmę BLS INTERNATIONAL VISA SERVICES-POLAND prowadzi Rejestr reklamacji do dyspozycji wnioskodawców. Kierownik Centrum obsługi wniosków wizowych umożliwi, na prośbę klienta, dostęp do Rejestru reklamacji.

Można również przesłać do nas skargę pocztą elektroniczną na adres fedback@blsindiavisa-poland.com lub dzwoniąc pod nr tel.22 542 41 90, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00, z wyjątkiem dni wolnych od pracy.

We wszystkich wyżej wymienionych przypadkach należy podać swoje nazwisko, adres i telefon kontaktowy oraz wyraźnie przedstawić przedmiot swojej reklamacji.

Państwa reklamacje będą rozpatrywane z pełnym zaangażowaniem. Postaramy się dostarczyć wyczerpującą odpowiedź w ciągu 5 dni roboczych. Jeżeli w przytoczonym terminie nie będziemy w stanie udzielić Państwu wyczerpującej odpowiedzi, poinformujemy Państwa o przewidywanym terminie przygotowania odpowiedzi i będziemy informować Państwa o postępach w tym zakresie.

W sytuacji, gdy nie będą Państwo zadowoleni z naszych wyjaśnień, mogą Państwo skierować reklamację na wyższy szczebel do Ambasady Indii w Polsce z siedzibą w Warszawie.

TOP